عملیات آسفالت کنارگذر شرق و شمال شهرکرد آغاز شد

تاریخ درج : 1395/7/26

شهردار شهرکرد از آغاز عملیات آسفالت محور کنارگذر شرق و شمالی مرکز استان خبر داد.

به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحتال و بختیاری – به نقل از روابط عمومی شهرداری شهرکرد،  نورالله غلامیان دهکردی با اعلام این خبر، اظهار کرد: این محور ارتباطی به طول سه کیلومتر هم اکنون از میدان میوه و تره بار تا میدان سه راهی دانشگاه آزاد در مرحله آسفالت ریزی است که به زودی بهره‌برداری می‌شود.

وی گفت: بیش از پنج هزار تن آسفالت با اعتباری افزون بر شش میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری شهرکرد در این مسیر تولید و پخش می‌شود.

شهردار شهرکرد اضافه کرد: ابتدای امسال نیز فاز دوم این کنارگذر از محل دانشگاه آزاد تا آرامستان جدید آسفالت شد.

غلامیان دهکردی افزود: با بهره‌برداری از کنارگذر شرق و شمالی شهرکرد، میدان قمربنی هاشم (ع) این شهر به آرامستان جدید و جاده سامان متصل خواهد شد.

شهردار شهرکرد گفت: با توجه به اینکه تردد وسائل نقلیه سبک و سنگین در آینده از این محور به سمت سامان، نجف‌آباد و غرب کشور انجام می‌شود، زیرساختها و تأسیسات شهری مرکز استان حفظ می‌شود و از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه است.

وی خاطرنشان ساخت: کنارگذر شرق و شمال دارای نقش کلیدی در کاهش ترافیک ورودی و خروجی مرکز استان است و در تسهیل عبور در مسیر ترانزیت مرکز به جنوب کشور نقش مهمی دارد.

 

منبع : ایسنا


اشتراک گذاری بازگشت به لیست خبرها

شرکت نصف جهان در سال 1378 در عرصه فن آوری اطلاعات شروع به فعالیت نموده است. تا کنون با انجام پروژه های مختلف در زمینه های گوناگون سابقه درخشانی را از خود بر جای گذاشته است. مهمترین استراتژی این شرکت کسب رضایت حداکثری مشتریان عزیز بوده که در این راستا به توفیقات فراوانی دست یافته ایم.